FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

az bulutlu22° C / 22° C

az bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Ak Parti Ankaraya Gidiyor

AK Parti Kocaeli İl Teşkilatı, partinin 4. Olağan Kongresi için 40 otobüsle Ankara’ya gidecek. Kongre için Kocaeli’den katılım bin kişinin üzerinde olacak

10 Eylül 2015 Saat: 13:54
Ak Parti Ankaraya Gidiyor
Ak Parti Ankaraya Gidiyor

AK Parti Kocaeli İl Teşkilatı, partinin 4. Olağan Kongresi için 40 otobüsle Ankara’ya gidecek. Kongre için Kocaeli’den katılım bin kişinin üzerinde olacak

AK Parti’nin 5. Olağan kongresi 12 Eylül Cumartesi günü saat 10:00’da Ankara Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek. AK Parti’nin Kocaeli teşkilatları da olağan kongreye yoğun bir katılım sağlayacak. AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile kongre için toplam 40 otobüs kaldıracaklarını ve bin kişinin üzerinde bir katılım sağlayacaklarını belirtti.


KOCAELİLİ GENÇLER
AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, geçtiğimiz günlerde bir açıklama yaparak, Kocaeli teşkilatlarının ve Kocaelili gençlerin coşkusuna vurgu yaptı. Ceyhan, “AK Parti’nin Kocaeli teşkilatlarındaki ve Kocaelili ak gençlerdeki coşkuyu Başbakanımız ve genel başkanımız da çok iyi biliyor. O yüzden Kocaeli’den yoğun bir katılım sağlayacağız. Kongremiz için 40 otobüs kaldıracağız. Yaklaşık binin üzerinde bir katılım sağlanacak” dedi.


BÜYÜK KONGRE DELEGELERİ
AK Parti’nin 5. Olağan kongresinde ilimizden oy kullanma hakkı bulunan büyük kongre delegeleri ise şunlar; Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Radiye Sezer Katırcıoğlu, Zeki Aygün, İlyas Şeker, Mehmet Akif Yılmaz ve Cemalettin Kaflı, AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti eski İl Başkanı Mahmut Civelek, Oya Tunçel, Yusuf Akın, İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, Hasan Soba, Muzaffer Bıyık, Zafer Kılıç, Osman Akbulut, Osman Badem, İbrahim Şirin, Şahin Talus, İdris Alp, Recep Demirel, Kartepe İlçe Başkanı Hasan Kandaz, Yunus Özder, Çevre ve Orman eski Bakanı Osman Pepe, eski milletvekili Eyüp Ayar, Mehmet Uzunoğlu, Mehmet İpşiroğlu, Hüseyin Kurt, Nuri Güney ve Ayşe Müge Olşen.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız