CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur14° C / 14° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

AJANS 9’DA İZAYDAŞ KONUŞULDU

İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç, konuk olarak katıldığı Ajans 9 programında önemli açıklamalarda bulundu. Katı ve zehirli atık yakma tesisi olan İZAYDAŞ’ın faaliyetlerinden bahseden Saraç, kurmayı

15 Şubat 2013 Saat: 14:47
AJANS 9’DA İZAYDAŞ KONUŞULDU
AJANS 9’DA İZAYDAŞ KONUŞULDU

İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç, konuk olarak katıldığı Ajans 9 programında önemli açıklamalarda bulundu. Katı ve zehirli atık yakma tesisi olan İZAYDAŞ’ın faaliyetlerinden bahseden Saraç, kurmayı düşündükleri Hidro Elektrik Santrali’nden üretilecek olan elektriği TEİAŞ’a direkt olarak satıp gelir elde edeceklerini ifade etti.

Kocaeli TV ekranlarında hafta içi her gün canlı olarak yayınlanan Ajans 9’da konuk olan İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç, katı ve zehirli atık yakarak bertaraf eden kurumun faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Öncelikle geçtiğimiz haftalarda meydana gelen patlama ile ilgili konuşan Saraç, herhangi yaralanma olayının olmadığını ve tesiste küçük oranda maddi hasar meydana geldiğini dile getirdi.

Yuvacık ile Sapanca Gölü arasında kurulan hattın kot farkından faydalanarak bir Hidro Elektrik Santrali kurmayı planladıklarını belirten Saraç, ürettikleri elektriği Türkiye Elektrik İdareleri Anonim Şirketi’ne direkt olarak satmayı düşündüklerini kaydetti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız