FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu18° C / 18° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Adnan Zanburkan görevden alındı!

Kentin sevilen simalarından olan ve yıllardır İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü görevini başarıyla yürüten Adnan Zanburkan görevden alındı. 3 Aralık 2013 Tarihli ve 28850 Sayılı Resmî Gazetede yer alan Ad

13 Aralık 2013 Saat: 10:08
Adnan Zanburkan görevden alındı!
Adnan Zanburkan görevden alındı!

Kentin sevilen simalarından olan ve yıllardır İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü görevini başarıyla yürüten Adnan Zanburkan görevden alındı.

3 Aralık 2013 Tarihli ve 28850 Sayılı Resmî Gazete'de yer alan Adalet, Enerji ve Tabii Kaynaklar, Kültür ve Turizm, Millî Eğitim ile Millî Savunma Bakanlıklarına Ait Atama Kararları'na göre Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan Zanburkan görevinden alındı.Başka bir göreve atanmak üzere görevinden alındığı öğrenilen Zanburkan'ın neden dolayı görevinden alındığı ise bilinmiyor.

Kocaeli'de 1995 yılında İl Kültür Turizm Müdür Yardımcılığı göreviyle başlayan Adnan Zanburkan, 5 Mayıs 2005 tarihinden beri İl Kültür Turizm Müdürlüğü görevini yürütüyordu. Kocaeli'de sevilen ve sayılan kişiler arasında yer alan, görev yaptığı yıllar boyunca da il genelinde gerçekleştirilen sanatsal faaliyetlere verdiği destekle öne plana çıkan Zanburkan'ın görevden alınması hakkındaki karara itiraz edeceği öğrenildi.
İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan Zanburkan'ın görevden alınmasıyla ilgili olarak alınan kararda şu satırlara da yer verildi; Kültür ve Turizm Bakanlığından:
Karar Sayısı : 2013/773
1 – Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan ZANBURKAN'ın, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alınması 2451 sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince uygun görülmüştür.
2 – Bu Kararı Kültür ve Turizm Bakanı yürütür.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız