FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu20° C / 20° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Adaylar Ankara 'da

AKP milletvekili adaylarını dün kamuoyuna tanıttı. Ankara Arena’da gerçekleştirilen tanıtım toplantısına kentimizde görev yapan belediye başkanları ve milletvekili adayları ile çok sayıda partili katıldı.

15 Nisan 2015 Saat: 14:54
Adaylar Ankara 'da
Adaylar Ankara 'da

AKP milletvekili adaylarını dün kamuoyuna tanıttı. Ankara Arena’da gerçekleştirilen tanıtım toplantısına kentimizde görev yapan belediye başkanları ve milletvekili adayları ile çok sayıda partili katıldı.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, seçim beyannamesini dün Ankara Arena Spor Salonu’nda açıkladı. Toplantıda milletvekili adaylarını da tanıtan Davutoğlu, seçim beyannamesi ve aday tanıtımının ardından bakanlar ve parti yönetiminde yer alan isimlerin katılımıyla strateji toplantısı yaptı. AKP, Ankara Arena'da açıklanan seçim beyannamesi ve aday tanıtım töreniyle seçim startını vermiş oldu. 


3 BOYUTLU GÖRÜNTÜ
Aday tanıtımında ilk kez, watchout sistemi kullanıldı. Bugüne kadar birbirine eklenmiş ekranlardan oluşan dev ekran olarak "led" teknolojisini kullanan AKP, ilk kez, izleyenlerde üç boyutlu izlenimi veren tek parça büyük dev perdeye çoklu projeksiyonla görüntüyü yansıtan watchout sistemini kullandı. Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun fotoğrafıyla, partinin yeni sloganları "watchout" sistemiyle salona yansıtıldı.


YENİ ŞARKI YENİ SLOGANLAR
Başbakan Davutoğlu'nun, Ayna grubunun kendisi için uyarladığı "Davutoğlu Ahmet Hoca" şarkısı eşliğinde eşi Sare Davutoğlu ile salonu selamlamasının ardından partinin yeni seçim şarkısı da partililere dinletildi. Başbakan'ın, seçim beyannamesini ayrıntılarıyla anlatacağı konuşmasının ardından, il il milletvekili adaylarının tanıtımı gerçekleştirildi. Kentimizde yer alan 11 milletvekili adayı kürsüye çıktı ve salondakileri selamladı. 


BAKANLARLA ÖZEL TOPLANTI
Başbakan Davutoğlu, kapsamlı törenin ardından, seçimlerde izlenecek stratejiyi belirlemek üzere kurmaylarıyla değerlendirme toplantısı yaptı. Bakanlar Kurulu ve partinin Merkez Yürütme Kurulu (MYK) üyelerinin katılımıyla yapılması planlanan toplantıda, bölge bölge seçimlere dönük nasıl bir çalışma yapılacağı detaylı şekilde belirlendi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız