FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu18.46° C / 19° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Siyaset

Açılış Bayramının Batırım Bedeli 1 Milyar 250 Milyon

Başkan Karaosmanoğlu, “Hükümet ve Yerel İcraatlar” konulu AK Parti Teşkilat Akademisi’nde Başiskele, Derince, Körfez ve Çayırova teşkilatlarına ders verdi

1 Mayıs 2016 Saat: 15:07
Açılış Bayramının Batırım Bedeli 1 Milyar 250 Milyon
Açılış Bayramının Batırım Bedeli 1 Milyar 250 Milyon

Başkan Karaosmanoğlu, “Hükümet ve Yerel İcraatlar” konulu AK Parti Teşkilat Akademisi’nde Başiskele, Derince, Körfez ve Çayırova teşkilatlarına ders verdi

Türk Dünyası Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti Teşkilat Akademisi programında “Hükümet ve Yerel İcraatlar” konulu bir ders verdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılacağı açılış bayramının 13 Mayıs’ta planlandığı ifade eden Başkan Karaosmanoğlu, “7’inci Toplu Açılış Bayramımızda 119 hizmeti açacağız. Yatırım bedeli de 1 milyar 250 milyon TL’dir” dedi.

 

AŞKLA ÇALIŞIYORUZ
Teşkilat Akademisi 2016 Eğitim programları kapsamında ilçe teşkilatlarıyla bir araya gelen Başkan Karaosmanoğlu, siyasi çalışmaların hizmetlerle ivme kazandığını dile getirerek özellikle gençler üzerine önemli değerlendirmeler yaptı. Derbent Uygulama Oteli’nde gerçekleştirilen çalışmalarda sabah Başiskele ve Derince öğlen grubunda ise Çayırova ile Körfez İlçe Teşkilatına ders veren Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Hükümet ve Yerel İcraatlar”, başlıklı bir sunum gerçekleştirdi. Hizmet yolunda ilk günkü aşkla çalıştıklarını belirten Başkan Karaosmanoğlu, “Bu hizmetler milletimizin bize verdiği destekle olurken, siz teşkilatlarımızın da bunda çok büyük payı vardır. Her birimiz milletimize hizmet için kendimizi adadık” ifadelerini kullandı.


ÇÖZÜM BULACAĞIZ
Sabah yapılan ilk bölümde AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, Başikele İlçe Başkanı Şahin Talus, Derince İlçe Başkanı İbrahim Şirin, il yönetimi ve parti teşkilatının da hazır bulunduğu toplantıda, Kocaeli’yi anlatan bir filmde seyredildi. Daha sonra sunumunu gerçekleştiren Başkan Karaosmanoğlu, “Hükümet ve Yerel İcraatlar” konulu derste siyasi istikrar üzerinde durdu. Yerel yönetimlerin hizmet edebilmesinde genel hükümetin başarısının ve istikrarının önemine değinen Karaosmanoğlu, “Her zaman kendimizi yenileceğiz ve halktan kopmayacağız. Sorunlarına çözüm bulacağız ve bahane üretmeyeceğiz. Bakınız bir şeyi bir kez daha özellikle vurgulamak istiyorum. Eğer biz bu açılış bayramlarını yapabiliyorsak bu ülkemizde ki istikrarın etkisidir” ifadelerini kullandı. 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız