FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu23.62° C / 24° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Abdullah Eryarsoy Yeşilay Şube Başkanı Oldu

Yeşilay Kocaeli Şube Başkanlığı kuruldu. Şube’nin kurucu başkanlığına ise AKP İl Başkan Yardımcısı Hukukçu Abdullah Eryarsoy atandı

2 Mart 2016 Saat: 12:01
Abdullah Eryarsoy Yeşilay Şube Başkanı Oldu
Abdullah Eryarsoy Yeşilay Şube Başkanı Oldu

Yeşilay Kocaeli Şube Başkanlığı kuruldu. Şube’nin kurucu başkanlığına ise AKP İl Başkan Yardımcısı Hukukçu Abdullah Eryarsoy atandı

AKP İl Başkan Yardımcısı Abdullah Eryarsoy, yeni kurulan Yeşilay Kocaeli Şube Başkanlığı’na getirildi. Eryarsoy, 1-7 Mart tarihleri arasında kutlanacak olan Yeşilay Haftası etkinlikleri kapsamında da ilk açıklamasını da yaptı. Eryarsoy, Yeşilay’ın 96. kuruluş yıldönümünün kutlanacağı hafta dolayısıyla Kocaeli’de kamuoyunun bağımlılıklara karşı farkındalığını artırmak amacıyla spordan sanata kadar çeşitli etkinlikler yapılacağını kaydetti.

 

TOPLUMU HAREKETE GEÇİRMEK

Yeşilay’ın, bugüne kadar toplumla ve gençlikle kucaklaşmayı, onları her türlü zararlı alışkanlıktan ve bağımlılıktan korumayı ve kurtarmayı hedefleyen birçok faaliyete imza attığını belirten Yeşilay Kocaeli Şube Başkanı Abdullah Eryarsoy  “Her yıl 1-7 Mart tarihleri arasında kutladığımız Yeşilay Haftasını da vesile kılarak halkımızın bağımlılık konusunda farkındalık düzeyini arttırmak için Kocaeli’nde çeşitli faaliyetler gerçekleştiriyoruz. Bu yıl da “İyi ki Yeşilay var!” konseptiyle kutlayacağımız haftada, bağımlılıkla ve zararlı alışkanlıklarla mücadele için tüm otoriteleri ve toplumu harekete geçirmeyi amaçlıyoruz” dedi.

 

BAĞIMLILIKLARLA MÜCADELE

Gönüllülük ve dayanışmaya dikkat çekmek amacıyla bu yıl Yeşilay Haftası’na, “Yeşilay Dayanışma Haftası” diyerek çalışma yapacaklarını söyleyen Şube Başkanı Eryarsoy açıklamasına şu şekilde devam etti: “İlimizdeki Yeşilay gönüllülerimizle Yeşilay Haftası münasebetiyle zararlı alışkanlıklara ve bunların yayılmasına engel olmak için hep birlikte el ele vererek, etkinlik ve seminerlerimizle bağımlılıklarla mücadele çağrısında bulunacağız”.

 

96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜN

Eryarsoy, hafta boyunca düzenlenecek etkinlikler hakkında şu bilgileri verdi: “Etkinliklerimize pazar günü Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu’nun katılımı ile yaptığımız Sağlık Yürüyüşü ile başladık, halkımızda farkındalık oluşturmak amacıyla şehrin farklı yerlerinde afiş, ilan çalışmalarında bulunduk ve kentimizin yöneticilerine yapacağımız ziyaretler ile çalışmalarımıza devam edeceğiz.” Bu yıl Yeşilay’ın 96. kuruluş yıldönümünün de kutlanacağını söyleyen Eryarsoy, Yeşilay Haftası münasebetiyle zararlı alışkanlıklara ve bunların yayılmasına engel olmak için hep birlikte el ele vererek, bağımlılıklarla mücadele çağrısında bulundu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız