CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu18° C / 18° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
CAGIN GOZ 222
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

7 YIL SONRA SAHİBİNE DÖNDÜ

Kocaelinin Derince İlçesinde evlerinin önünden kaybolan köpek 7 yıl sonra döndü. Köpek sahibi Aydın Günaydın köpeği 7 yıl sonra evlerinin önünde gördüklerinde şaşkınlıklarını ve çok mutlu olduklarını

12 Şubat 2013 Saat: 10:31
7 YIL SONRA SAHİBİNE DÖNDÜ
7 YIL SONRA SAHİBİNE DÖNDÜ

Kocaeli'nin Derince İlçesi'nde evlerinin önünden kaybolan köpek 7 yıl sonra döndü. Köpek sahibi Aydın Günaydın köpeği 7 yıl sonra evlerinin önünde gördüklerinde şaşkınlıklarını ve çok mutlu olduklarını söyledi.Derince İlçesi'ndeki 60 Evler Semti'nde oturan, amatör bir kulüpte futbol antrenörü Aydın Günaydın'a ait 'Kömür' adlı çoban ve kurt kırması köpek yaklaşık 7 yıl önce sokakta başka köpeklerin peşine takılarak kayıplara karıştı. Aylarca kaybolan köpeğini arayan Aydın Günaydın ondan ümidini kesti. Önceki gün alışverişten dönen Aydın Günaydın, 2 katlı müstakil evlerinin bahçesinde gördüğü köpeğin kendisine doğru yaklaşıp etrafında dolaşınca onun 7 yıl önce kaybettiği köpeği 'Kömür' olduğunu anladı.Kaybolan köpeklerine 7 yıl sonra kavuştuğu için çok mutlu olduğunu söyleyen Aydın Günaydın, "Diğer köpeklerin peşine takılıp gittikten 7 yıl sonra kapımızın önünde bir köpeği yatarken gördüm. İnanmak çok zordu. Onu önce tanıyamadık. Köpeğimiz bizi tanıdı. Gelip yanımıza bizim çevremizde dönüp dolaşmaya başlayınca şaşırdık. İyice bakınca 7 yıl önce kaybolan 'Kömür' adlı köpeğimiz olduğunu anladık."


Köpekleri kaybolunca kulübesini başkalarına verdiklerini, 'Kömür'ün dönmesi üzerine yeni bir kulübe alacaklarını söyleyen Günaydın, "Eşim de köpeğin bulunduğuna çok sevindi. 3-5 ay sonra insanlar birbirlerini aramıyor. İnanamıyorum. Dostluk böyle bir şey. Karnı açmış hemen 2 litre süt verip makarna ile karnını doyurduk. Umarım bir daha başka köpeklerin arkasına takılıp evini terketmez" diye konuştu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız