FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu18.46° C / 19° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

4 Milyonluk Reklam İhalesi

Haziran ayında açık hava reklam ihalesini yapan Büyükşehir Belediyesi bu ihaleyi ek reklam alanları için iptal etti

16 Ağustos 2016 Saat: 12:04
4 Milyonluk Reklam İhalesi
4 Milyonluk Reklam İhalesi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi,1 Haziran’da yaptığı açık hava reklam ve durak yerleri reklam yerlerinin işletilmesi ihalesini iptal etti ve 28 Eylül’de yeniden ihaleye çıkacak. İhaleyi yeni

durak yerleri ve reklam raketleri ilave edilmesi nedeniyle iptal ettiği öğrenilen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, ilk ihalede 140 bin lira ile 350 bin lirayla aylık kiralanan reklam yerlerinin bu kez muhammen bedelini 362 bin 500 lira olarak belirledi. 10 yıllığına kiralanacak olan reklam yerleri için ihaleyi alan firma aynı zamanda yeni reklam yerlerinin yapımı ve bakımını da üstlenecek. Bu ihaleye 13 tramvay durağı ve 66 hareketli CLP reklam vitrini eklendi.

3 BİN 187 REKLAM YERİ İHALE EDİLECEK


28 Eylül’de yeniden ihaleye çıkacak olan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, mevcutta bulunan 500 adet billboard yerleri ile birlikte, kurulumları ve imalatları işletmeci tarafından yeni yaptırılacak olan; 700 adet billboard, 100 adet hareketli billboard, 300 adet CLP­reklam vitrini, 166 adet hareketli CLP ­reklam vitrini, 38 adet Megalight ve 10 adet totem yerleri olmak üzere toplam bin 814 adet açık hava reklam üniteleri ve belediye tarafından yapılıp halen mevcut bulunan 123 adet reklam raketli kapalı durak yerleri ile yine kurulumu ve imalatları işletmeci tarafından yeni yaptırılacak olan bin 250 adet reklam raketli durak yerleri olmak üzere toplam bin 373 adet reklam raketli otobüs durak yerlerini ihale edecek.

28 EYLÜL’DE OLACAK


İhaleyi alacak olan firma reklam yerlerinin temizliği ve bakımını da üstlenmiş olacak. Daha önce yapılan ihalede muhammen bedel 140 bin lira olarak belirlenmişti. İhaleye giren Şehir Işıkları ve Ströer Kentvizyon şirketleri kıyasıya yarıştı ve bedeli 350 bin liraya çıkartan Şehir Işıkları ihaleyi aldı. Ancak Büyükşehir yapımı devam eden tramvay hattındaki 13 durağı ve yeni bu yol üzerinde olacak 66 Hareketli CLP Reklam Vitrini de ihaleye dahil etmek için ihaleyi iptal etti. İhalenin iptal edilmesiyle birlikte yeni muhammen bedel 362 bin 500 lira olarak belirlendi. İhale 28 Eylül’de saat 10.30’da Encümen’de gerçekleştirilecek. Belediye bu ihale ile yıllık kasasına yaklaşık 4 milyon 500 bin lira koymayı planlıyor. 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız