FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

gök gürültülü hafif yağmurlu18.54° C / 19° C

gök gürültülü hafif yağmurlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

3D Yazıcı ve Tasarım Merkezi’ne İlgi Büyük

İzmit Belediye’sinin vizyon projelerinden 3D Yazıcı ve Tasarım Merkezi vatandaşın yanı sıra öğrencilerin de büyük ilgisini çekiyor

23 Kasım 2015 Saat: 11:54
3D Yazıcı ve Tasarım Merkezi’ne İlgi Büyük
3D Yazıcı ve Tasarım Merkezi’ne İlgi Büyük

İzmit Belediye’sinin vizyon projelerinden 3D Yazıcı ve Tasarım Merkezi vatandaşın yanı sıra öğrencilerin de büyük ilgisini çekiyor

İzmit Belediye’sinin vizyon projelerinden olan Körfez Mahallesi’ndeki  3D Yazıcı ve Tasarım Merkezi büyük ilgi görüyor. Geçtiğimiz ay içinde açılan merkeze her gün çok sayıda vatandaşın yanı sıra öğrenciler de geliyor. Geleceğin teknolojisini merak eden ve özellikle tasarım bilgisi almak isteyenlere yetkililerce merkez hakkında detaylı bilgi veriliyor. Özel Nadide Okulları, Özel Kültür Okulları, Türk Pirelli Ortaokulu ve 7. Boru Ortaokulu’ndan onlarca öğrenci 3D Yazıcı ve Tasarım Merkezi’ni ziyaret ettiler.

 

BULUNMAZ FIRSAT

Merkeze hayran kalan öğrenciler, “Burası bizler için bulunmaz bir fırsat. Belediye Başkanımız Dr. Nevzat Doğan’a böyle bir merkezi şehrimize kazandırdığı için ne kadar teşekkür etsek azdır. 3 D Yazıcı sistemlerini televizyondan ve internet sitelerinden görüyorduk. Şimdi ise bu sistem ayağımıza geldi” şeklinde konuştular. Ziyaret sırasında öğrenciler merkezde 3D yazıcılardan çıktı alma imkanı da buldular.

 

HERKESE AÇIK

Türkiye’ye örnek olacak olan 3D Yazıcı ve Tasarım Merkezi’nin herkese açık olduğunu söyleyen yetkililer, “Buraya gelen herkese merkez hakkında uygulamalı olarak detaylı bilgi veriyoruz. Merkeze gelip bilgi almak isteyenler www.3dyazicivetasarimmerkezi.com adlı internet adresinden veya 0262 335 20 10 nolu telefondan randevu alabilirler” dediler. 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız