CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

yer yer hafif yoğunluklu yağış20.68° C / 22° C

yer yer hafif yoğunluklu yağış

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

35 YILLIK SORUN ORTAK AKILLA ÇÖZÜLECEK

Körfez’in Çamlıtepe Mahallesi Kemal Sadi Şirin Cami altında bulunan toplantı salonunda Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan mahalleli vatandaşlarla bir araya geldi. Çamlıtepe mahallesinde Orman Baka

5 Nisan 2013 Saat: 16:28
35 YILLIK SORUN ORTAK AKILLA ÇÖZÜLECEK
35 YILLIK SORUN ORTAK AKILLA ÇÖZÜLECEK

Körfez’in Çamlıtepe Mahallesi Kemal Sadi Şirin Cami altında bulunan toplantı salonunda Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan mahalleli vatandaşlarla bir araya geldi.

Çamlıtepe mahallesinde Orman Bakanlığı’nın yeni çıkardığı Özel Orman Arazisi statüsünde bulunduğunu ve kendilerine tebligat yapılarak arazilerden işgalci oldukları için çıkmaları istenilen vatandaşların mağduriyetini ortadan kaldırmak ve sorunu çözüme kavuşturmak için Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

Otuz beş yıldır süre gelen bu sorunu birlikte çözelim diyen Pehlivan, vatandaşlara bir de avukat tahsis etti. Her platformda konunun çözümü için konuştuğunu belirten Pehlivan birlikte bu meseleyi çözeceklerini kaydetti.

Konuyu takip etmeleri için toplantıda birde komisyon kuruldu. Komisyonda Muhtar Yahya Demirbağ, Tuncer Bahçeli, Battal Çiftçi, Remzi Taş, Nur Güzel Maytalman, Veysel Kaya, Necdet Bozkan, Fevzi Taşdelen, Mehmet Güloğlu ve Erol Atacan yer aldı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız