CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur17.47° C / 18° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

LEZZET KEBAP DİYARI
darica
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

3 KADIN DAHA DAYAK YEDİ

1991’de Türkiye’nin en yüksek idare mahkemesi olan Danıştay, uluslararası anlaşmaların hiyerarşik olarak Türk yasalarından üstün olduğuna ve kişilerin uluslararası hukuka tabi olduklarına hükmetmiştir

6 Şubat 2013 Saat: 16:00
3 KADIN DAHA DAYAK YEDİ
3 KADIN DAHA DAYAK YEDİ

1991’de Türkiye’nin en yüksek idare mahkemesi olan Danıştay, uluslararası anlaşmaların hiyerarşik olarak Türk yasalarından üstün olduğuna ve kişilerin uluslararası hukuka tabi olduklarına hükmetmiştir. Ancak değişen hiç bir şey olmadığını bu haberimizle birlikte görüyoruz. Gebze ve Darıca’da meydana gelen kadına yönelik şiddet olayında üç kadın daha dayak yedi.

Alınan bilgilere göre, Gebze Hacı Halil Mahallesi’nde F.B isimli kişi ailevi nedenlerden ötürü tartıştığı eşi E.B’yi döverek darp etti. Darıca Piri Reis Mahallesi’nde ise Y.G, tartıştığı eşi E.G’yi döverek hastanelik ederken, Darıca Sırasöğütler Mahallesi’nde ki bir başka olayda ise Y.K isimli kızgın koca tartıştığı A.K isimli eşine önce hakaret sonra ise tehdit etti.

Eşlerini tarafından darp edilen kadınlar hastanede tedavi altına alındı. F.B, Y.G ve Y.K isimli kişiler polis tarafından gözaltına alındı. Polis merkezindeki işlemlerinin ardından adliye ye sevk edilen üç kişi daha sonra serbest bırakıldı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız