CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu18° C / 18° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

2012 Yılı Çalışmaları Özkaynak İle Yapıldı

Başiskele Belediyesi’nin Nisan ayı meclis toplantısı Hüseyin Ayaz başkanlığında belediye meclis salonunda yapıldı. 20 gündem maddesinin yer aldığı toplantının son maddesinde 2012 yılı faaliyet raporun

3 Nisan 2013 Saat: 18:31
Başiskele Belediyesi Faaliyet Raporu, Hüseyin Ayaz
2012 Yılı Çalışmaları Özkaynak İle Yapıldı

Başiskele Belediyesi Faaliyet Raporu

Başiskele Belediyesi’nin Nisan ayı meclis toplantısı Hüseyin Ayaz başkanlığında belediye meclis salonunda yapıldı. 20 gündem maddesinin yer aldığı toplantının son maddesinde 2012 yılı faaliyet raporunun oylanması gerçekleşti. Ayaz, raporla ilgili kısa bir bilgi verdikten sonra iktidar ve muhalefet partili meclis üyelerinin tamamının katılımıyla 2012 yılı faaliyet raporu oy birliğiyle kabul edildi. Bu kararla Başiskele’de tarihi bir ilk yaşandı.

Başiskele Belediyesi’nin Nisan ayı meclis toplantısı Hüseyin Ayaz başkanlığında belediye meclis salonunda yapıldı. Belediye meclisinde, ihtisas komisyonlarında meclis üyeleri tarafından encümen, İmar, plan ve bütçe komisyon üyesi seçimleri yapıldı. Mecliste gerçekleşen oylamanın sonunda belediye encümen üyeliklerine Hikmet Tuncay ve Ahmet Çoban, imar komisyonuna; Erkan Kutluer, Kadir Altıntaş, Ali Şahintürk, Bahattin Buksu ve İsmail Özkar, plan ve bütçe komisyonuna ise Mustafa Şahintürk, Zülküf Tanta, Murat Eşdoğan ve Eyüp Çelik seçildiler. Gündemle ilgili maddeler komisyondan geldiği gibi oylanırken diğer maddeler ise ilgili alt komisyonlara havale edildi. Gündemin son maddesinde yer alan 2012 yılı faaliyet raporu öncesi Ayaz yerini başkan vekili Faik Çakıroğlu’na teslim etti. Ayaz, meclis başkanlığını teslim etmeden önce yaptığı konuşmasında, 2012 yılı faaliyet raporuyla ilgili, “2012 yılı çok uyumlu ve başarılı geçti. Bu yıl içinde yapılan çalışmalar ve hizmetler Başiskele Belediyesi’nin öz kaynaklarıyla gerçekleşti” bilgilerini verdi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız