FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu18° C / 18° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

“17 mahallelik büyük bir aileyiz”

Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, bu kez Kaşıkçı Mahallesi’nde düzenlenen programda muhtarlarla bir araya geldi

13 Ağustos 2016 Saat: 14:48
“17 mahallelik büyük bir aileyiz”
“17 mahallelik büyük bir aileyiz”

İlçedeki sorunların çözümü noktasında istişareye büyük önem veren Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, bu kez Kaşıkçı Mahallesi’nde düzenlenen programda muhtarlarla bir araya geldi. Toplantıda Derince’nin sonradan mahalle statüsüne kavuşan köylerinde yapılacak projeler konuşuldu

“Mahallelerimiz arasında ayrım yapmıyoruz”

Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut öncülüğünde muhtarlarla her ay farklı bir mahallede gerçekleştirilen toplantı bu kez Kaşıkçı Mahallesi’nde düzenlendi. Mahalle Muhtarı Nejdet Ergün’ün ev sahipliğinde organize edilen toplantı, Kocaeli Taşköprü Avcılar ve Atıcılar Derneği’nde yapıldı. Programa Başkan Bulut’un yanı sıra belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları, belediye daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı. Toplantıda Derince’nin sonradan mahalle statüsüne kavuşan köylerinde gerekli hizmetlerin yapılacağını aktaran Başkan Bulut, “Biz artık 17 mahallelik büyük bir aileyiz. Mahallelerimiz arasında ayrım yapmıyoruz. Mahalle statüsüne geçen köylerimizde de eksiklerin giderilmesi noktasında çalışmalarımız belirlenen program dahilinde devam ediyor” dedi.

“Halkımız dimdik ayakta durdu”

Mahallelerde bulunan eksiklerin giderilmesi noktasında istişarede bulunulan toplantıda konuşan Başkan Bulut, “ Halkımız, 15 Temmuz’da tankların, uçakların, silahların karşısında dimdik ayakta durdu. Dış güçlerin ülkemiz üzerindeki hesaplarını bu kahraman halk bozdu. Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ)’nün hain girişimi sonucunda 240 şehit verdik. Birçok vatandaşımız yaralandı Gazi oldu. Millet olarak canımız pahasına da olsa bu vatan üzerinde oynanan hain oyunlara izin vermeyeceğimizi gösterdik. Bundan dolayı halkımıza ne kadar teşekkür etsek, ne kadar hizmet etsek azdır. Bu bakımdan artık milletimize olan hizmetlerimizi en üst seviyelere taşımalıyız” dedi.

Mesele vatansa gerisi teferruattır

Konu vatan ve bayrak olduğunda hiçbir siyasi görüşün önemli olmadığını belirten Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, “Millet olarak her zaman birlik ve beraberlik içerisinde olursak düşmanlarımız karşısında o kadar güçlü oluruz. Çok açık ve net bir biçimde gördük ki mesele vatansa gerisi teferruattır. Ülkemiz için mücadele ederken hiçbir siyasi görüşün önemli olmadığını gördük. Bu kahraman millet ne kadar güçlü olduğunu gösterdi. Hiçbir silahın halkın gücünün karşısında duramayacağını gösterdi. Vatan ve bayrak uğrunda bu milletin canı pahasına savaşacağını gösterdi” dedi.

BULUT: Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, muhtarlarla bir araya geldiği toplantıda ilçede yapılacak projelerle ilgili bilgi verdi.

MUHTARLAR: Mahallelerdeki sorunların çözümü noktasında fikirlerini dile getiren mahalle muhtarları Başkan Bulut ile istişarede bulundu.

SELAMLAMA: Başkan Bulut, program öncesinde vatandaşlarla tek tek selamlaştı.

TOPLANTI: Kaşıkçı Mahalle Muhtarı Nejdet Ergün’ün ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda mahallelerin sorunları konuşuldu.

VATANDAŞLAR: Kaşıkçı Mahallesi’nde düzenlenen programa vatandaşlar da katıldı.

TOPLU: Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, “15 Temmuz’da tankları, uçakların, silahların karşısında dimdik duran halkımıza ne kadar hizmet etsek azdır” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız