CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

gök gürültülü hafif yağmurlu18° C / 18° C

gök gürültülü hafif yağmurlu

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

"12 ARKADAŞIMIZ SERBEST BIRAKILSIN"

Halkevleri yürüyüş yolunda yaşanan olayların ardından göz altına alınan aralarında Bes Şube Başkanı Akın Şişman’ın da bulunduğu 12 kişinin serbest bırakılması için basın açıklaması yaptı. Halkevleri

25 Şubat 2013 Saat: 11:08
"12 ARKADAŞIMIZ SERBEST BIRAKILSIN"
"12 ARKADAŞIMIZ SERBEST BIRAKILSIN"

Halkevleri yürüyüş yolunda yaşanan olayların ardından göz altına alınan aralarında Bes Şube Başkanı Akın Şişman’ın da bulunduğu 12 kişinin serbest bırakılması için basın açıklaması yaptı. Halkevleri üyeleri yaşanan olayların sorumlusu olarak Vali Ercan Topaca’yı gösterdi.

Yürüyüş yolundan Sabri Yalım parkına yürümek isteyen halkevleri üyelerine polis izin vermemiş 20 kişi gözaltına alınmış 8 i serbest bırakılmıştı. Halkevleri gözaltına kalan 12 kişinin de serbest bırakılması için belediye iş hanı önünde sendika ve sivil toplum örgütlerinin de katılımıyla basın açıklaması yaptı.

Halkevleri, sendika yöneticileri ve Sivil toplum örgütlerinin katıldığı açıklamada yaşanan olayların sorumlusu olarak vali Ercan topaca gösterildi. Vali Ercan Topaca’nın Halkevlerinin kan bağışı ve ağaç dikme kampanyasını engellediği son olarak da Yürüyüş yolunda yaşanan olayların sorumlusunda vali topaca olduğu iddia edildi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız