CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur14° C / 14° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

10 Km Yolu Bir Buçuk Satte Gidiyoruz!

Gebze Organize Sanayi Bölgesi Çıkışında Oluşan Trafik Vatandaşı Çileden Çıkarıyor.

16 Ekim 2016 Saat: 15:59
GOSB Kavşağı Trafik Çilesi, Vatandaş GOSBun Trafiğinden Şikayetçi
10 Km Yolu Bir Buçuk Satte Gidiyoruz!

Gebze'li bir İzleyicimiz bize ulaşarak GOSB'un bulunduğu bölgede ki kavşağın trafiğinden duyduğu rahatsızlığı iletti.Gebze Organize Sanayi Bölgesinin hemen çıkışının karşısında araş alt geçidi ile Otoban'ın altından Gebze Merkez'e ve Mutlu Kent'e geçen bir yol bulunuyor.Tam alt geçidin olduğu yerde bizim alışkın olduğumuz 3 yol, 4 yol gibi tabirlerin çok ötesinde neredeyse 6,7 yol diye adlandırabilecek bir yol durumu mevcut.

Akşam Saatlerin GOSB ve etrafında ki diğer OSB'lerden çıkışın bir anda gerçekleşmesi ile her yöne trafik bir anda kilitleniyor.OSB'ler kendi içerilerinde oldukça düzenli bir yapıya sahip iken, malesef dış çevresine ve bulundukları bölgeye bu kadar duyarlı değiller.OSB içlerinde her türlü yatırım ve düzenlemeyi yapan OSB'ler bulundukları bölgeler ve çevrelerine aynı özeni göstermiyorlar.

Başta Gebze Organize Sanayi Bölgesi(GOSB) olmak üzere çevrede pek çok OSB mevcut, bu OSB'lerin çevrelerinde olup bitenle ilgilenmeleri ve bulundukları bölgelerde de OSB içerisinde gösterdikleri hassasiyeti dış çevrelerine de görtemeleri gerekir.Umarız Yetkililer OSB Yönetimlerini bu anlamda doğru şekilde çalışmaya ve çaba sarf etmeye yönlendirebilirler.

İşte İzleyicimizden Gelen Şikayet Maili; 

Merhaba ben size Gebze'den yazıyorum GOSB kavşağı akşam ve sabah trafiği icin haber yapmanızı ve bu durumu yetkilere duyurmanızı rica ediyoruz. Akşam saat 6 da çıktığımız işten eve 7:30 da gidebiliyoruz 10 km yol altı üstü. bu konuyu haber kanallarınıza taşırsanız memnun oluruz 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız