CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur15.56° C / 16° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

“1 ÇİFT 6 YILDA 65 BİNE ÇIKAR”

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi gerek sokak hayvanlarına yönelik bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi.Kurban Bayramı’nda kaçan kurbanlıklara yönelik oluşturduğu yakalama timleri yeni gelişen teknoloj

2 Ocak 2013 Saat: 13:33
“1 ÇİFT 6 YILDA 65 BİNE ÇIKAR”
“1 ÇİFT 6 YILDA 65 BİNE ÇIKAR”

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi gerek sokak hayvanlarına yönelik bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi.Kurban Bayramı’nda kaçan kurbanlıklara yönelik oluşturduğu yakalama timleri yeni gelişen teknolojiler ve kanunlarla ilgili yakalama timleri bilgilendirdi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi gerek sokak hayvanlarına yönelik bilgilendirme toplantısı Büyükşehir Belediyesi Sivil Toplum Merkezi’nde gerçekleştirildi.Bilgilendirme toplantısında hayvan yakalama yöntemleri ve yeni gelişen yakalama aletleri hakkında uzman personel tarafından bilgiler verildi.Eğitimde konuşan Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Dr. Osman Poyraz, “1 çift hayvan kısırlaştırılmazsa 6 yılda 65 bin hayvan üreyebilir” şeklinde konuştu.Orman ve Su İşleri Bakanlığı 1. Bölge Müdürlüğü Kocaeli Şube Müdürü Nevzat Algan ise Büyükşehir Belediyesi’nin uyguladığı bu çalışmanın örnek bir hizmet olduğunu dile getirdi.Yakalama timleri verilen bilgiler ışığında merak ettiği konularda sorular sordu. Sorulara uzmanlar tarafından cevaplar verildi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız