reklam
reklam
reklam
reklam
Haber Detayı
29 Kasım 2018 - Perşembe 12:44 Bu haber 1195 kez okundu
 
Saadet Partisi Kocaeli'nde Tüm Belediyelere Talip
Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Nurettin Çelik, basın toplantısında konuştu. Yerel seçim gündemine yönelik açıklamalar yapan Nurettin Çelik "Halkın içinde kibirden uzak güleryüzlü halkı dinleyen başkanlarımız olacaktır. " dedi.
SİYASET Haberi
Saadet Partisi Kocaeli'nde Tüm Belediyelere Talip

Saadet Partisi İl Başkanı Nurettin Çelik basın toplantısında, 31 Mart seçimlerinde büyükşehir başta olmak üzere Kocaeli'nin tüm belediyelerine talip olduklarını söyledi.

Nurettin Çelik, "Kritik bir süreçten geçiyoruz. İnsanımızın türlü türlü sıkıntılarla boğuştuğu şu günlerde çareleri her daim dillendiren Saadet Partisi olarak umut olmaya devam ediyoruz. Yaklaşan yerel seçimlerin milletimiz için büyük bir fırsat olduğunu hatırlatmak istiyorum. İnsanları Milli Görüş’ün herkesi memnun eden belediyecilik anlayışı ile tanıştırmanın fırsatı olarak gördüğümüz yerel seçimleri, millet olarak değerlendirmek mecburiyetindeyiz. Bizler kadim ve değerli bir medeniyetin evlatlarıyız. Şartlar ne olursa olsun ümidimizi yitiremeyiz. İçinde bulunduğumuz çıkmaz her ne ise: bizi oradan kurtaracak bir çözüm reçetesi, bir çıkış kapısı mutlaka vardır." dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Saadet, Partisi, Kocaeli'nde, Tüm, Belediyelere, Talip,
Yorumlar
Haber Yazılımı