reklam
reklam
reklam
reklam
Haber Detayı
03 Aralık 2018 - Pazartesi 14:47 Bu haber 1137 kez okundu
 
En Büyük Hayalini Dilek Kutusuna Atmıştı...
İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, 10 yaşındaki Utku’nun hayalini gerçekleştirdi. En büyük hayali okulda doğum günü kutlamak olan ve bu isteğini okulun dilek kutusuna yazan Mehmetcik İlkokulu 3 C sınıfı öğrencisi Utku Gültekin’in bu dileği gerçek oldu.
ÇOCUK Haberi
En Büyük Hayalini Dilek Kutusuna Atmıştı...

Elinde pasta ile sınıfa giren İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı gören Utku, şaşkınlığını gizleyemezken, mutluluk gözyaşlarına engel olamadı. Başkan amcası ve arkadaşlarıyla birlikte pastasını kesen Utku’nun mutluluğu Başkan Doğan’ı da duygulandırdı.

Utku’nun hayalini gerçekleştirmenin kendisi içinde büyük mutluk olduğunu belirten Başkan Doğan “  10 yaşındaki Utku, okulda arkadaşlarıyla birlikte doğum günü kutlama istediğini dilek kutusuna atarak belirtmiş.  Biz de bu hayali gerçekleştirmek istedik.  Pastamızla birlikte okula geldik.   Pastayı gören utkunun mutluluğu ve heyecanı gerçekten tarifsizdi” şeklinde konuştu.

Doğan’ın elinde pastayla sınıfa girmesiyle gözyaşlarına boğulan 10 yaşındaki Utku da   “arkadaşlarımla birlikte doğum günü kutlamak en büyük hayalimdi ama başkanımızla olması beni çok şaşırttı ve çok mutlu etti. Bu doğum günümü ömrüm boyunca asla unutmayacağım.  Kendisine çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: En, Büyük, Hayalini, Dilek, Kutusuna, Atmıştı...,
Yorumlar
Haber Yazılımı