reklam
reklam
reklam
reklam
Haber Detayı
07 Aralık 2018 - Cuma 17:17 Bu haber 1008 kez okundu
 
Başiskele'de Kadınlar İçin 2 Spor Merkezi Daha Açılıyor
Açıldıkları günden bugüne mahalle halkının yoğun ilgi gösterdiği, hem spor hem dayanışmanın yaşandığı gençlik ve spor merkezlerinin yapımları sürüyor. Başiskele Belediyesi tarafından bayanlara yönelik Yeniköy Merkez Mahallesi ve Sepetlipınar Mahallesi’nde yapılan spor merkezleri tamamlandı.
GÜNDEM Haberi
Başiskele'de Kadınlar İçin 2 Spor Merkezi Daha Açılıyor

Yakın zamanda açılışı gerçekleşecek spor salonlarında Başiskeleli bayanlar aerobik, pilates ve fitnessbranşlarında profesyonel bayan antrenörler nezaretinde ücretsiz olarak spor yapabilecekler.

Başiskele Belediyesi tarafından bay ve bayanlara yönelik ayrı hizmet veren Sosyal Yaşam ve Spor Merkezleri sağlıklı yaşamın adresi. Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, ilçe genelinde hizmete açtığı ücretsiz spor merkezleri ile sağlıklı yaşamın kapıları aralanıyor. Spor yaparak sağlıklı bir hayat sürdürmek isteyen herkese açık olan kapalı spor merkezleri planlamalar doğrultusunda yaygınlaşıyor. Bunlardan birinin yapımı Yeniköy Merkez Mahallesi’nde bir diğeri ise Sepetlipınar Mahallesi’nde tamamlandı.

Yeniköy Merkez Mahallesi Kolej Caddesi üzerinde hizmet verecek Azize Hatun Bayan Spor Merkezi 650 metrekare, Sepetlipınar Mahallesi Osman Şenol Caddesi’nde bulunan bayan spor merkezi ise 200 metrekare.

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başiskele'de, Kadınlar, İçin, 2, Spor, Merkezi, Daha, Açılıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı