reklam
reklam
reklam
reklam
Haber Detayı
08 Aralık 2018 - Cumartesi 11:00 Bu haber 793 kez okundu
 
Aynı Yerde İkinci Kez İntihara Kalkıştı
İzmit kent merkezinde trafik levhasına çıkarak intihar girişiminde bulunan adam tekrar trafik ışıklarının tepesine çıkarak yeni bir intihar girişiminde daha bulundu.
ASAYİŞ Haberi
Aynı Yerde İkinci Kez İntihara Kalkıştı

İzmit Anıtpark mevkiinde bulunan trafik ışıklarının tepesine çıkarak herkesin yüreğini ağzına getiren adam bugün aynı yerde tekrar intihar girişiminde bulundu. Ekiplerin uzun uğraşları sonucu güçlükle aşağıya indirilen adam bu sefer “Fener kümeye şampiyon Galatasaray, Aziz Yıldırım istifa” dedi.

"Fener kümeye şampiyon Galatasaray" diye bağıran şahıs için olay yerine çok sayıda polis ve itfaiye ekibi sevk edildi. Ekipler Siirt'ten Kocaeli'ye çalışmak için gelen adamı ikna etmek için çalışırken Atatürk Bulvarı trafiğe kapatıldı. Ekipler psikolojik sorunları olduğu iddia edilen adamı ikna etmek için yoğun çaba sarf etti. Uzun uğraşlar sonucu tekrar ikna edilerek aşağı indirilen şahıs "Fener kümeye şampiyon Galatasaray, Aziz Yıldırım istifa" dedi. Şahıs polis tarafından karakola götürülürken yok tekrar trafiğe açıldı.

Bu işi artık bir meslek haline getirdiğini düşündürmeye başlayan adamı ikna etmeye çalışan polisler arasında da intihar girişimi sırasında ilginç bir diyalog geçti. Polis memuru intihar etmek isteyen adamın adamın kendisinden para istemesi üzerine “en son paramız kalmayacak ben çıkacağım diyerek polis arkadaşına şaka yaptı. Öte yandan meraklı vatandaşlar intihar girişimini adeta film seyreder gibi seyrettiler. Bu girişimi izlemek için oldukça büyük bir kalabalık oluşturan vatandaşların bazıları sosyal medyada canlı yayın yaptı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Aynı, Yerde, İkinci, Kez, İntihara, Kalkıştı,
Yorumlar
Haber Yazılımı